Hakkımızda

Hakkımızda

EKEN KUYUMCU & GÜMÜŞÇÜ 1986 YILINDA KURULMUŞ. İSTANBUL,(ANADOLU YAKASI) PENDİK’TEKİ MAĞZASINDA PERAKENDE OLARAK SİZ DEĞERLİ MİŞTERİLERİMİZE SATIŞ HİZMETİ VERMEKTEDİR. 28 YILINI AŞAN TİCARET HAYATI BOYUNCA SAHİP OLDUĞU BİLGİ VE TECRÜBEYİ,SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİĞLE PAYLAŞMANIN HEYCANINI DUYMAKTADIR.KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN TAKI SEKTÖRÜNDE SATIŞ VE ÜRETİM YAPAN UZMAN KADROYA SAHİP OLAN FİRMAMIZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE BİR TIK KADAR YAKINIZ.

FİRMAMIZIN DEĞİŞMEZ PRENSİPLERİ İYİ HİZMET,ZAMANINDA TESLİM VE UYGUN FİYAT OLMUŞTUR. FİRMAMIZIN ÖN PLANDA OLAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ İSE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

EVİNİZDEN YADA İŞ YERİNİZDEN AYRILMADAN DİLEDİĞİNİZ ZAMAN YÜZLERCE 925 AYAR GÜMÜŞ ÜRÜNÜMÜZÜ SİTEMİZDE BULABİLECEK VE DİLEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ İNTERNET ÜZERİNDEN SİPARİŞ VEREBİLECEKSİNİZ.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ,ÜRETİCİ FİRMALAR İLE BİRLİKTE EKEN KUYUMCU & GÜMÜŞÇÜ GÜVENCESİ ALTINDADIR.

PERAKENDE ALANINDA BAŞARI VE SÜREKLİLİĞİN TEMİNATI OLAN HİZMETTE DÜRÜSTLÜK VE KALİTE PRENSİBİYLE ÇALIŞAN www.ekengumus.com  SİTESİNE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YAKIN İLGİ VE ALAKANIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDEREK SİZLERE BU GÜN VE GELECEKTE HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEKTİR.TÜM ZİYARETÇİLERİMİZE KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

                                                                                              SAYGILARIMIZLA

                                                                                         www.ekengumus.com

Eken Kuyumcu & Gümüşçü © 2024
Altyapı: OpenCart-TR